1. Dodací podmínky

  Zboží posíláme prostřednictvím společností Česká pošta, s.p., Zásilkovna s.r.o. Objednávky zpracováváme obvykle do 1–3 pracovních dnů. Jakmile je zásilka odeslána, je zákazník emailem informován o odeslání zásilky, aby se mohl následující den připravit na převzetí zásilky.

  Zásilkovna

  Zásilkovna – doručení na adresu:
  Doručuje přímo k vám domů následující den po odeslání. Jakmile kurýr vaši zásilku naloží, pošle vám notifikaci s informací o doručení s přesností na 90 minut. Pokud vás kurýr nezastihne, uloží vám zásilku na nejbližším výdejním místě Zásilkovny, kde si ji můžete vyzvednout ještě tentýž den. Velikost a váha je dána kritérii společností Zásilkovna s.r.o.

  Zásilkovna

  Zásilkovna – výdejní místa:
  Zásilka je doručena na vámi vybrané výdejní místo Zásilkovna a to následující pracovní den po odeslání. akmile vaše výdejní místo zásilku převezme, odešle vám sms zprávu (zároveň i email) s vygenerovaným kódem pro vyzvednutí. Zásilka je na výdejním místě 5 pracovních dnů. Úložní dobu si můžete prodloužit kontaktováním výdejního místa. Velikost a váha je dána kritérii společností Zásilkovna s.r.o...

  Česká pošta

  Česká pošta:
  Doručuje obvykle 2 pracovní dny od odeslání. Zásilky prostřednictvím České pošty zasíláme  DR – balík do ruky, nebo službou Balíkovna. Velikost a váha obou druhů zásilek je dána kritérii společností Česká pošta, s. p.

 2. Platební podmínky – Česká republika

  Objednané zboží lze zaplatit následujícími způsoby – platné pro Českou republiku:

  • Dobírka – platba přímo dopravci, vaše objednávky budou vyřízeny ihned.
  • Bankovním převodem – fyzický převod finančních prostředků mezi účty. Po potvrzení objednávky vám přijde email s platebními údaji. Při platbě převodem počítejte s malým zdržením – zásilky posíláme až po připsání částky na náš účet. Toto můžete urychlit zasláním potvrzení o platbě na náš email. Můžete použít i QR kód.
  • Dobírka – placení přímo dopravci, vaše objednávky budou vyřízeny ihned.
  • Online kreditní kartou – rychlý a bezpečný převod peněz zajištěný platební bránou ComGate. Vaši platbu okamžitě vidíme a můžeme objednávku ihned připravit.
  • PřesPayPal – velmi jednoduchá a pohodlná platba, odeslání ihned. Pouze pro majitele účtu PayPal.
  • Osobní odběr – platba pouze v hotovosti při převzetí.

  Plátci DPH – objednávkový systém počítá s 21 % DPH. Pokud jste plátci DPH v rámci EU, prosím kontaktujte nás, abychom upravily fakturační doklady bez DPH. Vždy je vyžádáno DIČ, které je ověřováno přes VEIS – údaje o správnosti DPH plátce.

 3. Platební podmínky – Slovensko
  • Dobírka – nejjednodušší a nejrychlejší, lze pouze prostřednictvím Zásilkovna s.r.o... Pokud objednáte v korunách, bude v den vystavení daňového dokladu dobírková částka přepočítána na Euro dle aktuálního kurzu.
  • Bankovní převod – fyzický převod finančních prostředků mezi účty. Po potvrzení objednávky vám přijde email s platebními údaji. Při platbě převodem počítejte s malým zdržením – zboží zasíláme až po připsání částky na náš účet. Toto můžete urychlit zasláním potvrzení o platbě na náš email. Můžete použít i QR kód.
  • On line kreditní kartou – rychlý a bezpečný převod peněz zajištěný platební bránou ComGate. Vaši platbu okamžitě vidíme a můžeme objednávku ihned připravit.
  • PayPal – velmi jednoduchá a pohodlná platba, odeslání ihned. Nejjednodušší je mít vlastní PayPal účet.
 4. Převzetí v hotovosti

  Zboží můžete vyzvednout v naší provozovně – vždy ale po telefonické či mailové dohodě. Vaše objednávka bude rezervována po dobu 7 dnů. Platba je možná pouze v hotovosti.

 5. Přeprava EU

  Zboží objednané v rámci Evropské unie je možné platit pouze při platbě přes PayPal nebo on-line kreditní kartou.

  Společnost MIREILLE s.r.o., e-shop www.koralkycz.cz nedodávají zboží do jiných zemí třetího světa, Asie, Austrálie a Ameriky. Pokud i přesto máte zájem, prosím kontaktujte nás na naší mailové adrese. Je nutné vše provést dle legislativy České republiky v rámci vývozu zboží.

 6. Ceny poštovného
  Název přepravce Cena přepravy Dobírka
  Přeprava Česká republika
  Česká pošta - NB Balíkovna 89 Kč 30 Kč
  Česká pošta - DR balík do ruky 149 Kč 30 Kč
  Zásilkovna - doručení na výdejní místo 89 Kč 30 Kč
  Zásilkovna - doručení na adresu 110 Kč 30 Kč
  Přeprava Slovenská republika
  Zásilkovna - doručení na výdejní místo 109 Kč 30 Kč
  Zásilkovna - doručení na adresu 129 Kč 30 Kč
  Přeprava v rámci EU
  Zásilkovna - doručení na adresu 10 Euro -

  Ceny jsou uvedeny včetně DPH 21 % a manipulačního poplatku 10 Kč.

  Dodací a platební podmínky jsou platné od 1. 11. 2023