V roce 2006 jsem otevřela svůj první eshop s korálky. Předcházelo tomu období, kdy jsem sama z korálků tvořila. V té době jsem cítila, jak svět nabízí i jiné druhy zboží než jsou korálky skleněné, mačkané, broušené, ……………. Chyběly zde kovové korálky, komponenty, americké zapínání a jiné artikly. Když bylo vědět kam se obrátit, v listopadu roku 2006 jsem otevřela tento e-shop.

Korálky kupuji přímo u výrobců, nekupuji od překupníků a jinak minimalizuji zbytečné náklady. Zároveň však dbám na to, aby ti, kteří za výrobou korálků stojí, byli férově odměněni. U nás platíte skutečnou hodnotu zboží, jež odpovídá náročnosti její výroby, ceně materiálu a způsobu jejího pořízení.

Některé naše korálky nechávám vyrábět a barvit na zakázku. Spolupracuji s malými rodinnými podniky ze severu Čech. Vzniká tak jedinečný sortiment zboží, který jinde nenajdete. Jsou to většinou ucelené kolekce tvarů.

Kvalitní materiály a know-how

Chceme, abyste si od nás odnesli více než jen zboží a účtenku. Výroba šperků - korálkování je radost. Fakt, že si člověk dokáže i v této době ještě něco vyrobit sám, dává pocit opravdovosti a vlastní hodnoty, který v dnešním digitalizovaném světě často chybí. Dárek pro potěšení je u nás samozřejmostí.

Jsem příznivec kvality nad kvantitou. Ráda nabízím kvalitní materiály hodné vašeho času a energie. Sama občas něco vyrobím a tak korálky neustále testuji. Získané znalosti a zkušenosti se propisují do detailních popisů produktů, které vám pomohou vybrat korálky „jak ušité“ vašim potřebám a schopnostem.

Zákaznický servis je pro nás samozřejmostí. Vždycky se na mě můžete kdykoliv obrátit. Zde na www.koralkycz.cz zkrátka poznáte, že nás naše práce baví!

Jsem tu pro vás

To není otřepaná fráze. Korálkycz.cz by nebyly tím čím jsou, bez vás – mých zákazníků. Vaše výrobky jsou motorem mé práce, vaše výtky zdrojem inovací. Jste mými partnery a pomáháte budovat tento obchod. Jsem vám za vaši angažovanost vděčná a naslouchám vám.

Mám radost z každého vracejícího se zákazníka a z každého nového zákazníka, který se rozhodne svět korálků teprve objevovat. Obdivuji zkušené zručné korálkářky a dělá to také radost v lidech podporovat vášeň pro nadčasovou krásu a eleganci.

Není to jen o korálkách

PodpisDagmar Bohatá